Uncategorized @lt

Minhauzens

Ikgadējais mednieku festivāls “Minhauzens” 2023 , kurš norisinājās Madonas pusē, Mētrienā, atstāja neaizmirstamas atmiņas un lieliskas emocijas. Šis festivāls, kā ierasts, pulcēja plašu mednieku un viņu atbalstītāju loku, piedāvājot daudzveidīgu un aizraujošu izklaides programmu.

Pasākumā bija daudz ko piedzīvot – no aizraujošiem mednieku kolektīvu priekšnesumiem līdz sacensībām ar vērtīgām balvām un brīnišķīgām ballēm līdz rīta gaismai.

InfiRay Latvija piedalījās pasākumā ar visu savu produktu klāstu, iepazīstinot publiku ar termoiekārtām un piedāvāja tās iegādāties par superizdevīgām cenām. Tāpat mēs rīkojām labdarības disciplīnu šautriņu mešanā, kur visi gūtie ienākumi no šīs aktivitātes, kopumā – 1000€, tika novirzīti Raimondam Gustam. Viņš ir mednieks un sporta šaušanas entuziasts, kurš cīnās ar smagu slimību. Šī labdarības disciplīna palīdz sniegt atbalstu cīņā ar slimību. Vairāk par Raimondu un iespēju sniegt atbalstu, lasi šeit.

Ja vēlies piedzīvot šī pasākuma burvību un emocijas, aicinām noskatīties mūsu sagatavoto video atskatu. Tā ir iespēja ielūkoties pasākumā, kurā valdīja dzirkstošas sajūtas un sirsnīga labdarība.

Pagremdējies jaukās emocijās kopā ar mums, noskatoties sagatavoto video atskatu par pasākumu! 🙂